medycyna estetyczna bytom

Zabiegi medycyny estetycznej

Zabieg stosowany  do redukcji zmarszczek, blokuje synaptyczne połączenie pomiędzy nerwem a mięśniem powodując zatrzymanie pobudzenia nerwowego tak, że nie dociera do mięśnia impuls i tym samym nie powoduje jego kurczenia. Pierwsze efekty widać po 2-4 dniach. Pełen efekt po 7-10 dniach. Zabieg medycyny estetycznej skuteczny jest do 3-6 miesięcy w zależności od mimiki twarzy.

WAMPIRZY LIFTING (PRP, PRF, zabieg łączony PRP + PRF z firmy KEYMED) Zabieg polega na podaniu podskórnie osocza i/lub fibryny bogatopłytkowej w miejsce na skórze wymagające regeneracji. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. W celu utrzymania regeneracji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni lub innych okolic zaleca się serię 2-3 zabiegów co 3-4 tygodnie

zabiegi medycyny estetycznej w Bytomiu osocze bogatopłytkowe

Pełne i zmysłowe usta to marzenie każdej kobiety. Zabieg medycyny estetycznej jakim jest modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym polecany osobom, które dostrzegają u siebie problem zbyt małych lub asymetrycznych ust. Wraz z wiekiem usta tracą naturalny kwas hialuronowy, co powoduje pojawienie się pierwszych zmarszczek, utratę jędrności, wysuszenie, co w konsekwencji prowadzi do zmniejszenie ich wielkości. Z Natychmiastowy i naturalny efekt utrzymuje się do 12 miesięcy.  W naszym Gabinecie pracujemy na preparatach Restylane Kysse oraz Neauvia Intense Lips.

Pod względem chemicznym kwas hialuronowy jest naturalnie występującym w organizmie człowieka liniowym, nierozgałęzionym polisacharydem. Zastosowania stabilizowanego kwasu hialuronowego możemy podzielić na trzy grupy: wypełnienie zmarszczek i fałdów, zmiana/przywrócenie objętości tkanek i rewitalizacja skóry na danym obszarze
wypełniacze kwas hialuronowy bytom
W medycynie estetycznej mezoterapia igłowa polega na cyklicznym śródskórnym deponowaniu za pomocą wstrzyknięć małych dawek leków i innych substancji aktywnych na ograniczonej powierzchni skóry. W zabiegu mezoterapii ważne jest działanie dwutorowe: obok dobroczynnego działania podawanych substancji istotny jest sam sposób podawania, który stymuluje metabolizm komórek, mobilizuje organizm do zwiększenia produkcji kolagenu w skórze, a co za tym idzie – odbudowuje ją.

Zabieg polega na podawaniu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej roztworu fosfatydylocholiny, która rozpuszcza błonę komórkową komórek tłuszczowych, a w połączeniu z deoksycholatem – substancją niszczącą tłuszcz służy jako jego transporter we krwi. Zabieg skutkuje utratą 2-4 cm w obwodzie w miejscu podania preparatu. W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej wystarczy 1-2 zabiegów. Jeśli tkanka tłuszczowa jest gruba i obfita, należy poddać się większej liczbie zabiegów.  Należy je wykonać w odstępie 2-6 tygodni.

lipoliza iniekcyjna bytom medycyna estetyczna

Obecnie stosowane nici wykonane są z polidioksanonu (PDO). Jest to substancja stosowaną do produkcji wchłanialnych szwów chirurgicznych.  Metoda ta opiera się na połączeniu dwóch mechanizmów działania. Pierwszy z nich polega na mechanicznym napięciu i uniesieniu skóry poprzez wprowadzenie nici PDO na poziomie skóry właściwej lub tkanki podskórnej. Natomiast drugi  z mechanizmów wykorzystuje biomedyczne właściwości polidioksanonu (PDO), który stymulując fibroblasty działa pobudzająco na naturalny proces syntezy kolagenu.

Peeling to proces usunięcia defektów kosmetycznych lub zmian chorobowych zlokalizowanych w obrębie naskórka lub naskórka i skóry właściwej. Substancje te przenikają w głąb skóry i mają wpływ na przebudowę kolagenu i elastyny, które są czynnikami podporowymi w skórze. Tym samym seria peelingów wpływa na odnowę naskórka oraz skóry, a także działa odmładzająco, likwidując oznaki starzenia się skóry: przebarwienia, drobne zmarszczki i inne niedoskonałości. Zlikwidowane oznaki starzenia się skóry, usunięte zmarszczki i przebarwienia.


Pracujemy na:

Dentysta Bytom NFZ-Medycyna estetyczna Śląsk, Katowice, Gliwice Botoks
Osocze bogatopłytkowe katowice botox gliwice bytom
Zabiegi kosmetologiczne w Bytomiu osiedle Stroszek Martyna Jędrak, Radzionkowie, Tarnowskie Góry Piekary Śląskie
Salon kosmetyczny w Bytomiu na wzgórzu Martyna Jędrak
Stomatologia, Fizjoterapia,
Medycyna Estetyczna
Kosmetologia